Oferta przedszkola

dzieci karmiące królikaPrzedszkole Kluczyk wyróżnia się przede wszystkim realizacją programu „Klucz do uczenia się”. Dzięki niemu dzieci korzystają z unikalnego programu poznawczego, który zapewnia im ogromny rozwój umiejętności uczenia się, daje możliwość odniesienia wyjątkowego sukcesu szkolnego, społecznego i osobistego.

W naszej ofercie dzieci mają też zapewnione ciekawe zajęcia edukacyjne, do których przeprowadzenia wykorzystujemy różnorodne nowatorskie metody twórczej pracy. Są to m.in. język angielski, język niemiecki, zajęcia ruchowo-muzyczne, zumbakids, zajęcia logopedyczne, dogoterapia, programowanie, religia.

Każde dziecko w naszym przedszkolu jest traktowane z szacunkiem i wyrozumiałością. Interesujemy się jego wszelkimi obszarami funkcjonowania. Każdy przedszkolak może liczyć na ciepłą i profesjonalną pomoc naszej kadry pedagogicznej, proponującej wiele działań, dzięki którym może rozwinąć własną wiedzę o sobie samym i otaczającym go świecie. Wsparciem dzieci i rodziców zajmuje się nasza pani psycholog. Dzieci są też objęte stałym wsparciem logopedycznym.

Regularnie odwiedza nas Kino Sferyczne i teatrzyki.

Wychowujemy dzieci, przyzwyczajając je do zdrowego trybu życia. Dokładamy starań, by nasi mali podopieczni spędzali dużo czasu na świeżym powietrzu.

Dbamy o współpracę z Rodzicami dlatego korzystamy z aplikacji Live Kid, która umożliwia bezpieczny kontakt Rodziców z nauczycielami, szybki dostęp do ogłoszeń dotyczących życia przedszkolnego, dostęp do zabezpieczonej galerii ze zdjęciami dzieci. Aplikacja umożliwia wykonanie bezpiecznej płatności za usługi a także oznaczenie nieobecności dziecka w przedszkolu.